kerst    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 2    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 2    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb 1    
Ti p:
Embed Code:
      logoweb 1    
Tip:
Embed Code:
Nieuwsbries JES
      logoweb groter1    
Tip:
Embed Code:
      logoweb groter1    
Ti p:
Embed Code:
      logoweb groter1    
Ti p:
Embed Code:
      logoweb groter1    
Tip:
Embed Code:

  *

Home info competitie Teams Jubileum Sponsor Fotoboek hart voor Jes Link
Coach voor coach
Sandrina v Oort 06-15613623 Corine v Delst    06-83630685
AGENDA J.E.S
web site traffic statistics
Uitslagen 18, 23 en 24 september JES MW1 – ONA MW1 12 – 10 JES B1 – Flash B1 11 – 05 JES C1 – Flamingo’s (M) C1 00 – 02 JES D1 – Rosolo D3 04 – 04 JES E1 – Rooi E2 16 – 00 JES E1 – Klick’15/Miko’76 E1 09 – 01 JES 1 – Nas 1 11 – 14 JES 3 – De Peelkorf 3 08 – 08 Programma 27 september 20.00 Avanti (S) MW1 – JES MW1, Schijndel Programma 30 september  12.30 De Korfrakkers B3 – JES B1, Erp 12.45 Nas C2 – JES C1, Beuningen 10.30 Spoordonkse Girls D1 – JES D1, Oirschot 12.00 Emos E2 – JES E1, Schaijk 09.30 Rooi E3 – JES E2, St Oedenrode 10.00 JES F1 – Corridor F1 Programma 1 oktober 13.00 Tovido 1 – JES 1, Esch 11.00 NDZW 2 - JES 2, Vlijmen 11.00 Oranje Wit (L) 3 – JES 3, Leunen
Home

  *

Coach voor coach
Sandrina v Oort 06-15613623 Corine v Delst    06-83630685
AGENDA J.E.S
web site traffic statistics
Notulen jaarvergadering
Home info competitie Teams Jubileum Sponsor Fotoboek hart voor Jes Link
Uitslagen 18, 23 en 24 september JES MW1 – ONA MW1 12 – 10 JES B1 – Flash B1 11 – 05 JES C1 – Flamingo’s (M) C1 00 – 02 JES D1 – Rosolo D3 04 – 04 JES E1 – Rooi E2 16 – 00 JES E1 – Klick’15/Miko’76 E1 09 – 01 JES 1 – Nas 1 11 – 14 JES 3 – De Peelkorf 3 08 – 08 Programma 27 september 20.00 Avanti (S) MW1 – JES MW1, Schijndel Programma 30 september  12.30 De Korfrakkers B3 – JES B1, Erp 12.45 Nas C2 – JES C1, Beuningen 10.30 Spoordonkse Girls D1 – JES D1, Oirschot 12.00 Emos E2 – JES E1, Schaijk 09.30 Rooi E3 – JES E2, St Oedenrode 10.00 JES F1 – Corridor F1 Programma 1 oktober 13.00 Tovido 1 – JES 1, Esch 11.00 NDZW 2 - JES 2, Vlijmen 11.00 Oranje Wit (L) 3 – JES 3, Leunen
Home